Firmamız kurulduğu günden itibaren ana faaliyet alanı İzolasyon, Havalandırma, Çatı & Cephe Kaplama ve Makine Demontaj, Bakım, Montaj konusunda uzman kadroya sahip olmakla birlikte; uzun yılların verdiği mesleki tecrübe, birikim, kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürmekteyiz.

“Kalite” kavramını çalışanların dengeli olarak paylaştığı ortak sorumluluk olarak kabul eden BOZTAŞ Mühendislik, bu doğrultudaki hedeflerini şirket vizyonu ve müşteri beklentileri ile doğru orantılı olarak şekillendirir.

BOZTAŞ Mühendislik bünyesindeki “kalite güvence sistemi” mantığı, “kusursuz ürün ve hizmet üretimine ulaşma çabası” üzerine kurgulamıştır. Kalite; ulaşılan ve korunan bir seviye değil, koşullara göre en olumluyansımalarla yenilenen ve geliştirilen bir hedeftir.