Firmamız 2013 yılında, Çelik ve Makina montajı odaklı kurulmuş olup faaliyet alanlarına ek olarak Makine ve Çelik imalatı da yapmaya başlamıştır.

Bu organizasyon ile; müşterilerimizin tüm teknik konularında 'ÇÖZÜM ORTAĞI' olmayı hedeflemekteyiz. Tecrübeli kadromuzla, 2500 m2 kapalı alan 3000 m2 açık alan 500 Ton/Aylık üretim kapasitesi ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Boztaş Mühendislik, enerji sektöründe üretim yapan termik, doğalgaz, hidroelektrik santralleri ve büyük sanayi tesislerinin ihtiyaç duydukları
• Basınçlı ve basınçsız birimler
• Çelik yapılar
• İnşaat
• Rehabilitasyon
konularında imalat, komple montaj, de-montaj, mühendislik ve devreye alma hizmetlerini kısa sürede, kaliteli ve ucuza gerçekleştirerek, müşterilerine kusursuz ve memnuniyet verici bir hizmet sağlamak.
Sorumluluk bilinci ile detaylara dikkat eden, yüksek moral gücüne sahip, müşteri ihtiyaçlarına uygun mamulleri en yüksek kalite standartlarına uygun olarak zamanında teslim eden, uzman çalışanlarımızla beklentilerin ötesinde memnun olan sadık bir müşteri kitlesi yaratmak.

Yenilikçi mühendislik tasarım çözümleri sunarak önde gelen yapısal mühendislik şirketlerinden biri olmayı öngörür. Kendini işine adamış ortaklar, paydaşlar, yüksek eğitimli ve motive çalışanlardan oluşan bir ekiple donanmış olarak başarıya giden köprüyü oluşturur.

Esnek, yaratıcı ve bilinçli risk alma ile değişimi, fırsatları ve zorlukları kucaklıyoruz.

 

 

Organizasyon Şeması